1139 (970 + 169)

kapsli browarnianych + serii

309

Znaczków Turystycznych

(CC.I # 2837)
Witam na mojej stronie internetowej poświęconej birofilistyce, turystyce i krótkofalarstwu

Wzory moich kapsli :

                 

Zapraszam do wymianyLosowa ciekawostka:

Home / O mnie

Witam odwiedzających moja stronę.
Mam na imię Rafał, urodziłem się i mieszkam w Poznaniu.
Od 1997 roku zbierałem monety dwuzłotowe. Później zbierałem smycze reklamowe - uzbierało się około 700 i z braku miejsca musiałem zaprzestać gromadzenia.
Przez 6 lat właściwie nic nie kolekcjonowałem i po zdaniu egzaminu zająłem się krótkofalarstwem - okazało się, że karty potwierdzające łączności stanowią już u mnie całkiem sporą kolekcje i są z całego świata. Z powodów technicznych musiałem łączności pozostawić tylko na lato i to będąc na działce.
Moja "przygoda" z kapslami zaczęła się jak u większości koleżanek i kolegów od zbierania kapselków z wypitych piw. Później zaczęły dochodzić kapsle znalezione na ulicach i w okolicach Warty. Kiedy trochę się ich uzbierało postanowiłem zbierać do klasera i tak powoli moja kolekcja się powiększa.
Posiadam 10 swoich, prywatnych kapsli - zapraszam do wymiany ;)
Oprócz polskich kapsli piwnych butelkowanych i niebutelkowanych zbieram kapsle okolicznościowe, kolekcjonerskie i reklamowe. Całkiem sporą kolekcje mam z kapselkami pamiątkowymi z miastami Polski.
W mojej kolekcji są także modele browarniane, otwieracze, smycze, szklanki i kufle.


Na początku 2018 roku powstała myśl o produkcji własnego piwa i w maju 2018 roku udało się pierwsze butelki napełnić gotowym trunkiem. Domowy browar "ochrzciliśmy" nazwą BeRaMaWi (wtajemniczeni wiedzą z kąd nazwa ;) ). W okresie wakacyjnym tego roku powstały nowe kapsle i plany na etykietki a 1.08.2018 zrobiliśmy kolejny nastaw.

Od jakiegoś czasu przy okazji wyjazdów przywożę z różnych miejsc Polski Znaczki Turystyczne oraz kolekcjonerskie karty "Wander card". Ich ilość się ciągle powiększa a większość jest dodana na stronę.